| anonim_4396 a întrebat:

Sint hirciog senior. vreau sa spun ca am venit din peregrinarile mele pentru putin. nu cred ca am timp sa raspund dar am ointrebare:ce intelegeti prin am fost la mare? Am intilnit de multe ori ca m-am distrat. o pute-am face oriunde.pentru mine inseamna intilnirea cu ea intr-adevar cu puterea ei.Inotati 2-3 km in larg si-o sa o descoperiti. Dar muntele oare ce inseamna pentru voi?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marea este un loc unde te bronzezi, si muntele un loc unde te protezezi impotriva bronzatului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bronzatul ca si distractia le putem practica si pe bloc.

| ka2 a răspuns:

Eu sunt "fan" mare (si Steaua). Exact cum spuneai: sa inoti in larg, sa te scufunzi, asta este minunat. Nu inseamna "bronzat" pentru mine, ci "miscare"

| borsec a răspuns:

Ptr mine muntele inseamna relaxare, iar marea inseamna distractie, la mare nu te poti relaxa niciodata tot timpul vi obosit de acolo.

| simpluEu. a răspuns:

La munte e aer curat...liniste...pe cand la mare nu ai loc unde sa arunci un ac.eu unu am ales intotdeauna muntele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La munte in loc sa inoti 3 km: mergi 3 km
daca e zapada: schiezi 3 km