| pon4ik123 a întrebat:

am nevoie de sfat.prin clasa a 9 m-am intilnit cu un baiat(X) timp de un an dar cu intreruperi foarte mari...tot timpul ne certam de la un prieten de al lui(Y).(il uram pe prietenul lui(Y)). acum peste 3 ani m-am revazut cu acel prieten (Y)la o zi de nastere.am vorbit ne-am distrat impreuna.(dar la acea zi de nastere era si baiatul cu care m-am intilnit in cl a 9(X) si el privea la noi cu ciuda. oare de ce?(caci el are prietena)). si fara ca sa-mi dau seama m-am indragostit de prietenul (Y). oare poate sa simta si el ceva pentru mine? poate de la ura sa treaca in simpatie? va rog spunete-mi ce parere aveti...

Răspuns Câştigător
| Ranya a răspuns:

Intre dragoste si ura e doar un pas.Nu e exclus sa te placa.

4 răspunsuri:
| mystik a răspuns:

Salut, nu avem de unde sa stim noi daca te place sau ba, tu sng tb sa-ti dai seama dupa komportamentul sau, felul in care te priveshte in care i-ti vb bla bla.incearca sa vb ca el, apropiete mai mult de el, insa nu in exces, gaseste teme de diskutzie care ar putea sa-l intereseze, fii mai feminina, mai naturala, arata-i ca-l placi, insa nu fi prea disponibila.mult succes!

| ioooooooooo a răspuns:

Da fata mea se spune ca contrarile se atrag!

| gummy_4146 a răspuns:

Inca se gandeste la tine. Ce daca are prietena probabil si'a facut'o sa te faca geloasa. Si opusul iubirii e indiferenta.

| nikol_1721 a răspuns:

Buna eu iti pot da un sfat dar nu te pot obliga sal pui in practica, date pe langa el sa vezi ca parere are si el si intotdeauna sa fi sigura ca ura poate disparea si poate sa apara o simpatie pentru acel baiat sau dragoste daca se poate numi asa, doar tu sti ca poti simti pentru el, bafta