| mimishor a întrebat:

Stie cineva care e tariful pentru bagajele de mana pe care le lasam la(nga) CFR? Ma intereseaza pentru orasul Constanta. Am sunat la biroul de informatii CFR, dar nu mi-au putut da niciun raspuns pentru ca "e o firma privata". Multumesc anticipat pentru raspuns! O zi faina tuturor!

1 răspuns:
| Adryana_Anka_1993 a răspuns:

Pai am avut acelasi caz mie miau luat 10 lei pentru 3 bagaje de mana si cu 5 kg cam fiecare desi nu e o suma mare este o nedreptate pentru ca asa se imbogatesc fff repede pentru ca la 100 de oameni fac destul de mult zic eu o data ce tiai cumparat biletul e logic ca doar bagajul nu a prins viata