| sk a întrebat:

Stiti o zona frumoasa pentru un weekend cu cortul?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Ozona faina sunt muntii apuseni, e locul unde m-as intoarce oricand, pestere, peisaje de o frumusete extraordinara.

12 răspunsuri:
| kathessa a răspuns:

Oriunde in Romania. Cu conditia sa ai parteneri de drumetie ok si sa te feresti de... jivine. Sa te distrezi cu cap!

| SweeTLemon a răspuns:

Undeva pe malul unei ape mi se pare cel mai frumos love struck distractie

| IqStorm a răspuns:

Moeciu

| Mwhahahaa a răspuns:

La munte, la mare:X

Intr-un loc frumoshappy In care sa te distreziwinking

Distractie placuta de pe acumhee hee
Nu se stie niciodatabig grin

By A'ndotzsa wave :*

Adio`szwinking

| Puiutz a răspuns:

Ceaoo :*. mai sincer is mai multe big grin. dk la mare sau munte nu se poate. undeva langa ceva paduresmug. sau la strand big grin. unde va simtzitzi toti bine big grin. oricum distractzie placuta! :*

| sorin a răspuns:

Pe malul dunarii

| Haydee a răspuns:

Depinde de unde stai.Ar fi bine sa iti pui cortul undeva la umbra, la marginea padurii, dar sa ai undeva aproape si un parais.
Romania e o tara frumoasa cu multe atracti turistice.Deci,oriunde ai locui, sigur ai parte de putin verde. Dar nu uita sa respecti naturabig grin

| snezoo a răspuns:

Te pot sfatui sa te deci in camping faci gratare cate vrei,,, dai muzica cat de tare vrei,,, bei cata bere potilaughing adica faci ce vrei!

| alina1979 a răspuns:

La lacul rosu sau la bicaz

| CattyElly a răspuns:

O zona foarte frumoasa de mers cu, cortul este la Nereju jud Vrancea...am fost anul acesta la un targ si mi-a palcut.am stat 3 zile cu, cortul. merita sa mergi... weekend placut!

| www a răspuns:

Vama Veche.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Muntii Piatra Craiului. e un loc de vis.