| CiicxuBăă a întrebat:

Sunt in Constanta si vreau si eu sa stiu ce as putea sa fac maine seara. Pe unde sa ma plimb, unde pot sa beau un suc la preturi acceptabile, dar ceva sa nu te plictisesti si sa le placa tuturor ( destul de greu pentru ca suntem o gasca de 9 persoane ) Dau

Răspuns Câştigător
| Raamonikaa a răspuns:

Sa te plimbi in zona Cazinoului, o sa vezi marea!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Esti din constanta,poti gasi o terasa aproape de malu marii, si plimbari pe faleza, eu una nu m as plictisi

| gabriela_2482 a răspuns:

Auzi...plimbate,mai intreaba si tu pe cineva.doar nu esti proasta.

| CiicxuBăă explică:

Mda. ma plimb da' pe unde masa sa ma plimb?

| AFR81 a răspuns:

Plimba'te pe la City Mall pe bulevardul Al.Lapusneanu 116c.Ia troleul nr 100.