| anonim_4396 a întrebat:

Știe cineva nr de telefon la vila Ammos Mamaia Nord? A fost anunț acum câteva zile pe olx dar nu mai pot găsi nicăieri un nr de telefon.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-as fi spus dar intrebarea ta este cu Anonim. De ce ai sters-o daca ai nevoie de un raspuns?

| PrayForUkraine a răspuns (pentru darrio2007):

Dacă știi poți sa îmi zice te rog am șters întrebarea pentru ca lumea îmi dădea nr de telefon de la total altceva și a trebuit sa pun alta întrebare cu link-ul

| darrio2007 a răspuns:

Incearca sa faci rezervare de pe Booking. com. Eu am gasit-o.

| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca nu mai fost interesata de raspuns, odata ce a plecat si si-a trecut intrebarea sub anonimat.
Nu merita sa ne mai chinui sa-i cautam informatia...

| sierra1 a răspuns:

Ia legătura cu ei prin ceea ce e mai jos

https://www.trivago.ro/......mos-mamaia dr-20220318-20220320; rc-1-2

| mihai69 a răspuns:

Nu mai căuta cazări pe OLX dacă nu vrei să iei țeapă!

| danbnz a răspuns: