| alexalexandrusincerul a întrebat:

Un autocar care merge pe distante mai lungi, de exemplu Grecia, cate prize pentru incarcat telefon are?

7 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Habar nu am. Mereu am avut powerbank-ul care are 20.000 mAh.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai noroc ai una.

| sierra1 a răspuns:

Intre 0 și câte una pentru fiecare

| VoidEternal a răspuns:

Ia-ți un powerbank, am văzut pe eMag la 130 de lei cu capacitate de 30.000 mah. Îți încarci telefonul cel puțin de 5 ori cu ea și nu te mai interesează cum e autocarul.

Răspuns utilizator avertizat
| DeMicUnC?l?tor a răspuns:

Depinde căt de nou este Autocarul. Eu cănd călătoresc am cu mine o baterie portabilă care mă ține încărcat și cate trei zile.

Portable-Charger-Power-Bank - 40000mAh Power Bank PD 30W and QC 4.0 Quick Charging Built-in Bright flashlight LED Display 2 USB 1Type-C

| StefaniaElena17 a răspuns:

Are la fiecare scaun