| android12 a întrebat:

Daca am hernie de disc pot merge pe bicicleta pe distante lungi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te operezi si stai o vreme in repaus pana te recuperezi in totalitate.

| luiza a răspuns:

Nu este chiar interzis mersul pe bicicleta! Stand pe scaunul bicicletei si pedaland fortezi foarte tare coloana si faci mai rau coloanei afectate oricum de herna de disc!

| miki13 a răspuns:

Nu!

| juliaiulia618 a răspuns:

Nu,nu cred