| Madalina_5058 a întrebat:

Unde ati mers pana acum in vacanta sau unde urmeaza sa mergeti?

Răspuns Câştigător
| IrinaAndreea a răspuns:

Am fost o saptamana Costinesti la inceputul lui iulie si marti ma duc la tara, vreo 3 zile. Trebuie sa mai merg cate un weekend la Suceava si Bacau, dar nu stiu exact cand.

12 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Eu pana acum nu am mers nicaieri, urmeaza sa merg pe 21-22 la mare (probabil Navodari).

O zi buna!
happy

| rosto a răspuns:

Am fost in vama la inceputul verii, si acum in august plec pentru doua saptamani in olanda happy

| Ballet a răspuns:

Te intereseaza? vezi-ti de treaba

| DeNyyy a răspuns:

Eu pana acum mi-am vizitat casa...laughing deci nu am plecat nicaieri.chiar nicaieri.hai ca am mai iesit pe afara asta e alta treaba. aaa si imi voi vizita in continuare draga mea casa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Pana acum la mare, urmeaza la scoala.laughing

| MadQueen a răspuns:

In Qatar (langa Arabia), si in Germania big grinbig grin

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Pai avand in vedere ca sunt din Constanta la plajahappy

| kapetanos25 a răspuns:

Urmeaza sa merg la bunci la munte o saptamana.

| chytzz a răspuns:

Poi in Grecia pe insula Thassos Limenaria, in Turcia Kusadasi, si la mare in Romania si m-am cazat in Eforie Sud si de acolo am mai mers si in celalalte statiuni:Eforie Nord, Olimp, Neptun, Jupiter, Vama Veche, Costinesti, Mamama si cam atat dar in Jupiter mi-a placut cel mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Barcelona am fost, in Andorra, si in Paris.

| Etiquette a răspuns:

Am fost in Navodari la inceputul verii. Apoi in iulie in Costinesti, la tara destul de des si urmeaza sa plec la munte in Sinaiabig grin.

| Expert Zabuza a răspuns:

Voi merge in Italia.pls fundita