| anonim_4396 a întrebat:

Unde ati petreci zilele libere?

Răspuns Câştigător
| mihalitza a răspuns:

Daca esti alaturi de cei dragi, nu prea are importanta asa mare unde mergi... Oricum trebuie gasite locuri in care sa va simtiti bine cu totii...

4 răspunsuri:
carla
| carla a răspuns:

Daca as dispune de ceva mai multi bani, mi-as dori un weekend la Paris cu iubitul happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acolo unde nu le petrec pe cele ocupate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paris si roma pentru romantici, amsterdam pentru curiosi, daca vrei sa vezi case ca in povesti inchiriaza masina pentru o zi si du-te la GIEtHOORN, dar sa fie doar primavara sau vara, eu am fost iarna si era splendid, ierusalim pentru ca este ombilicul pamantului, un fel de ghid al religiilor.tokyo daca ai bani, cuba daca vrei sa iti aduci aminte de vremurile"bune"in ale comunismului cand se vindeau tigari bt la coltul strazii si gume in care mestecai varfuri de creioane colorate, toledo daca iti plac orasele medievale, si daca tot te incapatanezi tragi o fuga pana in moldova la manastiri ca sa nu pierzi tot ce este mai frumos in romania...calatorie placuta
p. s. daca nu ai bani de cheltuit fa-ti un ceaun de floricele si inchiriaza un film cu will smith, in ultimul timp face niste roluri bestiale.

| delaida a răspuns:

Iti dau o adresa de site www.statiuneavictoria.ro,este o pensiune pe malul lacului Victoria la 20 km de Craiova, cu bani putini te relaxezi, mananci bine, ieftin si natural, vara plimbari cu barca, pescuesti, vanezi, faci plaja pe malul lacului sau la piscina, sau vizitezi obiectivele turistice din zona cu transport propii pensiunii