| Cozyy a întrebat:

Unde gaseste toata lumea bilete de avion la 10 euro 15 euro, tot ce am gasit eu e de la 203 Ron in susraised eyebrows?

Răspuns Câştigător
| Cosmotel a răspuns:

Nu cred ca gasesti chiar atat de ieftin. poate daca faci rezervare cu cateva luni inainte, dar nici atunci.

5 răspunsuri:
| Cozyy explică (pentru Cosmotel):

Am incercat cu cateva luni inainte dar...erau 500 de ron daca nu mai mult. Am tot auzit de pe la diverse persoane ca, cunostintele lor calatoresc cu avionul cu doar 15 euro. chiar si 10. Dar ei nu stiu de unde au luat biletul

| AlexandruMurzin a răspuns:

Pff...nici eu nu am auzit de bilete asa ieftine. Esti sigura ca persoanele respective au habar de ce vb?

| Sensitive a răspuns (pentru Cozyy):

Tu te auzi ce spui? 10 € sau 15 € un bilet de avion? cine ti-a spus asta ori a gresit ori te-a pacalit? eu cand am fost in afara, am dat pe bilet 120 €, si era cel mai ieftin! Se zice ca daca iti rezervi bilet din timp o sa-l platesti mai putin, sa zic de la 70 € in sus! eu n-am auzit in viata mea ceea ce ai spus tu, cine ti-a dat aceasta informatie te-a pacalit!

| Cozyy explică:

Am gasit la 13 euro dar nu e in perioada in care vreau eu sa plec, cel mai ieftin e intre 98 si 206 RON. happy pe site-urile esky si siteul oficial wizzair

| Yeanne a răspuns:

Tarifele precizate de tine le gasesti doar la promotie, pe durate scurte, pentru anumite perioade (low season) si numai pentru anumite destinatii (mai putin cerute). Cel mai bine este sa te abonezi la newslettere la wizz air, blue air si sa fii cu ochii pe oferte speciale.