| Sweety_3695 a întrebat:

Cam cat costa un bilet de avion din Otopeni pana in Almeria(Spania) sau pana in Valencia? Bilete low-cost.Am gasit pe net ca ar fi 50 de euro dar nu prea cred.

2 răspunsuri:
| Bianca_6620 a răspuns:

Poi daca le iei de acum sunt ff ieftine...Dar daca o sa le iei in iulie-august...O sa fie mai scumpe.Sh yoh am facut la fel cand am venit in Spania cu familia.Yoh mai bine zic sa ti-i le cumperi acum.SUCCES.PWP!

| nyachi a răspuns:

Daca iti faci rezervare din timp sunt foarte ieftine, din spania pana in bucuresti este 50 de euro, mai bine sa il faci din timp rezervarea.winking