| Myssteriusthanlife a întrebat:

TPU dau funda la primul care imi raspunde bine deci eu vreau sa imi recomandati niste sali de inot care platesti putin si sa fie mai aproape de voluntari adica in bucuresti as dorei ceva cu mai putini bani

1 răspuns:
| DenysaLove a răspuns:

Buna :* eu cand am fost la inot am fost pe undeva pe langa biserica casin thinking acum na nu prea stiu alte sali de inotthinking daca e cauta si u pe net si vezi ce gasesti:*. Scz ca nu te pot ajutasad