| CocteilDeCuvinte a întrebat:

Unde se găseşte Machu Pichu?

Răspuns Câştigător
| xXxV4mPiR3xXx a răspuns:

Machu Picchu se gaseste in Peru, mai exact in America de Sud. Machu Picchu a fost inclus, in 1983 in Patrimoniu Mondial UNESCO si a devenit una din cele 7 minuni ale lumii in 2007

Sper ca te-am ajutat! happy

11 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Machu Pichu se gaseste in America de Sud, in Peru, mai exact in regiunea Cusco.
Sarbatori fericite!

| Rapplex a răspuns:

In Univers->Calea Lactee->Sistemul nostru solar->Terra->America de Sud->Peru->regiunea Cuscolaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Machu Picchu este situat in regiunea Cusco, Peru, America de Sud

| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! Machu Picchu se gaseste in Peru(in America de Sud).

| dedede003 a răspuns:

In Peru

| Theddy a răspuns:

laughing Ți-a picat întrebarea asta la un test de inteligență de pe net nu-i așa? Peru happy

| IustinaMelisa a răspuns:

Unde se gaseste tinker?

| sweet15 a răspuns:

In Petru

| sweet15 a răspuns:

In Peru