| yanis a întrebat:

Unde va faceti vacanta vara asta?

13 răspunsuri:
| D3utzaD3d3 a răspuns:

Stau acasa

| AlinaG a răspuns:

Vara asta voi face un circuit Thailanda-Cambodgia-Vietnam-Laos. Este superb sa descoperi o tara pe cont propriu.Tu unde vei merge?

| 54ndy a răspuns:

La mare distanţă de casă.

| cristiana101 a răspuns:

Turciia love struck!

| Flav a răspuns:

Pe luna.

greece12
| greece12 a răspuns:

Eu vin in Romania si, abia astept!
Yeeeeee!

| ShowTim3 a răspuns:

Peste tot si niciunde happy M-as duce in New York,Tokyo,Barcelona,Ibizza,Miami/Florida, Africa de sun undeva in safari, Brazilia, Argentina. Australia.(vise de copil laughing )
Si nu in cele din urma m-as duce in Romania big grin, la vama veche happymamaia, constanta (la astea chiar ma duc ) Nicaieri nu este ca acasa big grin

| MihaelaDart a răspuns:

Momentan nu-mi fac planuri, desi va fi vacanta cu job in Katerini, sper sa gasesc ceva de lucru acolo. Daca mai avem timp si rezolvam toate problemele, poate mergem si in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paris:angryfunda?:*)

| ShowTim3 a răspuns:

Am fost in Katerini happy misto locul, si nu stiu unde am mai fost pe o insula, intreaba si tu care este cea mai buna plaja din Grecia pe o insula, trebuie vazuta era paradisul pe pamant, vedeam la 2m sub si eram cu vaporul! era atat de limpede incat vedeai pestii, arici de mare, stelele de mare prin ea, nu in Romania unde nu vezi nici la 20 cm sub apa laughing rolling on the floor e numai mazga si e neagra... numele a fost pus bine!

| BBEgirl a răspuns:

Acasa la blocstraight face.e criza

| teodora12_8347 a răspuns:

In tenerifelove strucklove strucklove struck

| BRG a răspuns:

Unde am făcut o în fiecare an, și a fost super ieftin, acasă.