| joy a întrebat:

Unde vei pleca in vacanta de Paste?

Răspuns Câştigător
| christian a răspuns:

In Monaco

16 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Ar fi trebuit sa merg la o conferinta de tineret in Baiat Mare dar am renuntat la idee, asa ca voi sta acasa, cu familia si prietenii mei.

Anna
| Anna a răspuns:

Oups, Baia Mare!big grin

cristian
| cristian a răspuns:

Voi ramane acasa in familie.
Unde poate fi mai bine?

lolita
| lolita a răspuns:

Mi-ar fi placut sa vin in Romania sa perec pastele cu familia dar nu se poate, asa ca... o sa stau acasa.sad

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Inca nu stiu sigur.cred ca in familie

| psiholoaga a răspuns:

Eu nu am vacanta de paste, adica, asa, mai multe zile. Chiar in ziua respectiva am sa fiu la parintii mei acasa.

| beba a răspuns:

O sa merg pe o insulita frumoasa foc, se numeste Tinos si se spune ca este acolo o biserica, unde se intampla minunihappy

eileen
| eileen a răspuns:

Am sa stau acasa cu familia, ca in fiecare an de Pasti.

| DenissaDeea a răspuns:

Voi merge la parintii mei si la socrii la fratii mei si ai sotului...Nu am bani de vacanta sa ies din tara, dar mi as dori... poate voi pleca intr-o vacanta anul aceste la implinirea anilor de casnicie pe 21 iulie...

| alexam a răspuns:

Acasa, in familie, sa stam la povesti, sa ne odihnim, sa ne uitam la filme bune, si sa mancam pregatirile delicioase ale mamei. big grin

| N538961518 a răspuns:

Fizic voi fii acasa alaturi de prieteni iar spiritual alaturi de parintii mei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarbatori k Pastele sau Craciunul mie mi se par sarbatori d familie. ce e mai bine sa-ti petreci Pastele alaturi d cei apropiati...parerile sunt impartite

| CAsToReL a răspuns:

Mai intai in Amsterdam laughing dupa care pe alte planete laughing

| Florinna a răspuns:

In romania big grin

| onlyme_3202 a răspuns:

Home sweet homelaughing o sa stau acasa pentru ca acasa viata e frumoasahappy dupa paste e posibil sa merg in germania ( nu se stielaughing dar u?

| alextoxic a răspuns:

Prin bulgaria la ruse si in germania la bonn stuttgart, frankfurt... etc... o sa fie super.big grin