| malinutza89 a întrebat:

Unde ati pleca in vacanta?

18 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Eu sunt plecata de multisor din Romania, Franta.

| mgtow a răspuns:

Nicaieri, stau acasa si ma joc un joc cu masini pe ps3 cu acest volan:
http://www.google.es/......tp?/imgres r:10, s:0&biw=1276&bih=823

| doar.pt.voi. a răspuns:

In Mexic vreau sa merghappy

| Psihiatra a răspuns:

La Viena, in Larissa(Grecia), In Egipt(Cairo), Carachi(Pakistan) sa`mi vizitez un prieten.In vacanta de iarna ar fi frumos in Elvetzia happy

| deea_5125 a răspuns:

Hawaii

| Mihaelaa98 a răspuns:

Pai in Grecia (am fost) in Turcia (am fost) Ar mai ramane Germania, Los angeles, New Yorck, Paris si Toata USAbig grin

| xSoaked a răspuns:

Oriunde... dar cel mai mult vreau in Elvetia sau in Anglia drooling E curios ca, in cazul meu, cu cat merg de mai multe ori intr-o tara, cu atat ma atasez mai mult de ea ( daca imi place de la inceput ) si mi-e tare dor sa merg iar in aceste tari. Altii ar zice ca vor incerca altceva, dar eu vreau tot acolo day dreaming

| Florry19 a răspuns:

Egipt... India

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In transfagarasean sau cum dracu era... In fine e cel mai frumos traseu din lume, iti va placea. Si as mai pleca in vacanta la Mare...bine-inteles la mare departare de casa sa nu mai fac treabarolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mare cobliva

| HaruhiFujioka a răspuns:

In Franta!

| Choco a răspuns:

Egipt sau Tunisia :X sau Grecia

| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Depinde:in tara->nicaieri, in afara->Antalya(vara), viena(iarna)

| mario a răspuns:

In haitiwinking

| Elena_6988 a răspuns:

Daca as ave banii in Turcia la marre...

| Elena_6988 a răspuns:

La paris dar daca ar fi asa as merge la picnic cu familia sau la munte sau intr-un pelerinaj...

| DrummerGirl a răspuns:

Egipt

| barbie_6483 a răspuns:

Eu as pleca oriunde love strucksa vizitez :X... sper sa pot in continuare sa vizitez alte tari :Xshi merita sa vizotezi si in Romania :X
pentru ca e o tara frumoasa. dar nepromovata straight face
mare pacat pentru ca avem o tara frumoasa
maramuresul e un loc frumos
merita vizitat