| Laurretta a întrebat:

Ce v-ati lua cu voi daca ati pleca in vacanta pentru o >saptamana?:

Răspuns Câştigător
| Libelle a răspuns:

-persoana cu care ma duc in vacanta
-telefonul si incarcatorul
-haine
-lenjerie intima si sosete
-peria de par
-periuta si pasta de dinti
-deodorantul, parfumul, absorbante[nu se stie niciodatahee hee], lotiunea de corp, balsamul de buze
-cartea pe care o citesc in momentul ala
-bani

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Sall! :*
Laptopul si mobilul. :X

| Bibutzu a răspuns:

Buna!love struck
pai depinde unde ar fi vacanta. daca ar fi la munte ( pe timp de iarna) mi-as lua. pc multe hainute groase. telul cativa prieteni. multi bani ssssi cat mai multe farduri...:d

| mdany a răspuns:

Doar strictul necesar.Acuma depinde si de zona in care imi petrec vacanta,(la munte, ori la mare). In special imbracamintea. Iar restul dupa alegerile fiecaruia si necesitatiile sale.

| adelutza29 a răspuns:

Pai mi-as lua telefonul mobil, haine necesare, carti si un prieten.

| TwEEty_9286 a răspuns:

Pff... mi-as lua:6 bluze, 3 perechi de blugi, 4 pulovere, 2 parfumuri, deodorant, chiloti sosetelaughing, periuta, incarcatorul de la telefon si aparatul foto! pa pa*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefonul, hainele(tricou, bluze, pantaloni etc.), ceva mancare pentru. drum si daca vrei ia-ti niste foi si un creion.

| dayana_9955 a răspuns:

Pai depinde la ce te referi? la haine...(blugi tricouri bluze geci) accesorii(cercei bratari inele lanticuri) si a alte lurcuri cum ar fi catri reviste laptopu' telefonul
sper ca te'am ajutat
funda?