| SweeTLemon a întrebat:

Urmează să mergem la Sibiu în week-end. Știți careva cazare pe la pensiune mai ieftină și mai aproape de centrul vechi, Piața Mare - Mică? Va mulțumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca gasesti asa de repede ceva liber. Chiar daca gasesti, vei gasi foarte scump. Trebuia sa va fi facut rezervare dinainte cu minim o luna.

Oricum, cred ca veti gasi daca veti cauta chiar cand ajungeti acolo. Dar va fi cam piperat.

Distractie placuta la munte!

| anagrigx a răspuns:

Neaparat sa iei cu tine si saci de vidat hainele; va scadea volumul hainelor din bagaj cu pana la 75%; uite aici un site de unde poti cumpara ieftin la numai 7 lei sacul http://www.magazingradexpert.ro/......cm-x-80-cm Distractie placuta