| anonim_4396 a întrebat:

V-ar place sa vizitati miami beach?

9 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Dalove strucklove struck. Mi-as dori foarte mult.de mult visez sa ajung acolo.Si.stii vorba aia:Omul nu viseaza decat ceea ce poate realiza.Sa speram ca e si adevarata!love struck

by daiiwinking

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ai ceva la oferta? big grin

| ΔH a răspuns:

Mi-ar place, desi, nu cred ca voi ajunge pe-acolo vreodata. sad

| Brotacelu a răspuns:

Mananci calule ovaz? laughing) rolling on the floor))

... cum sa nu

| Gabry a răspuns:

Mi-ar placea foarte mult! love struck Un vis de al meu este sa vad TOATA LUMEA! Cine stie, poate se va implini, macar pe jumatate big grin

| daniDeeDee a răspuns:

Normal.

sa-mi fac si un tatuaj la salonul Miami Ink happy

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Da mi-ar place :X mai ales de cand am vazut emisiunea cu tatuajele de pe discovery big grin si mise pare super

| Lumy a răspuns:

Mi-ar placea foarte mult
as vrea sa vad mai ales minunatele tatuaje pe care le au majoritatea de acolo

| Maximus_4251 a răspuns:

Eu as merge si pe jos daca nu ar fi un ocean de traversat pentru ca sa inot nu am invatat inca happy. si mi'as face un tatuaj daca tot sunt acolo ( Miami INK) big grin