| shooby94 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie cum pot ajunge la slanic prahova...nu am masina... daca stiti cu ce pot ajunge spuneti-mi si mie va rog frumos big grin

Răspuns Câştigător
| TasieSimona a răspuns:

Buna. iti pot spune sigur ca exista maxi taxi care merg pana in slanic prahova pentru ca le-am vazut eu pe drum si scria Bucuresti-Slanic. Daca nu ma insel cele spre Slanic pleaca de la autogara basarab( allegro).

3 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Tren + Bicicleta?

| TasieSimona a răspuns:

Revin cu o adaugare big grin din Bucuresti ai maxi la ora 8 si la 14:30, iar la intoarcere ai la 11.15 si la 17.45. in jur de doua ore jumate faci, cu masina mica faci cam o ora deci e ok cu microbuzul dar trebuie sa iti cumperi bilet din timp zic eu pentru ca este destul de aglomerat in weekend

| TasieSimona a răspuns:

Multumesc pentru funda :*