| andrub a întrebat:

Vreau sa merg cu parintii in Vama Veche la Club D`or si vreau sa aflu impresiile celor care au fost in aceste complex. Funda!winking

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Eu nu am fost cazat acolo, insa sunt din zona.Toata lumea care am intrebat'o a avut impresii foarte bune.Piscina face toti baniilaughing. Cred ca o sa-ti placa si tie, insa sunt o groaza de rockeri nespalati si drogati care strica imaginea vamiilaughing. Daca tot de duci acolo, te sfatuiesc sa nu mai iesi mai tarziu de ora 9 afara.