| overdose90 a întrebat:

Vreau sa plec in sua printr-un program work&travel.Pentru cei care au fost, cum a fost aceasta experienta? Cel mai mult mai intereseaza daca se castiga intr-adevar bine si se recupereaza banii investiti. A, si cu ce firma ati mers, ca la americanexperience.ro costurile sunt cam de 1000 de dolari si mai caut optiuni.Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.zuum.ro/pagina.php?id=133
un click va rog :D :*

| Carlene a răspuns:

Am o prietena care a fost in Sua si mi-a spus ca merita deoarece programul asta e de incredere! In viitorul apropiat o sa merg si eu! happy

| georgesur a răspuns:

Dintre cei cu care am vb, unii s-au dus pentru o noua experienta de viata, altii strict pentru bani,. altii din pura curiozitate.Desi unii s-au intors de acolo doar cu un aparat foto(si sute de fotografii) si recuperarea cheltuielilor, toti au zis ca vor repeta calatoria. Daca in costuri se regaseste si biletul de avion(minim 620-650 euro), atunci este greu sa gasesti ceva mai ieftin.Succes!