| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa plec la munca in Londra dar problema este ca nu am destui bani de avion, ce sa fac? Pot plati cumva in rate? Dar nu am card de credit, ma refer cu bani jos. Si nu, nimeni nu vrea sa imi imprumute bani asa ca nu stiu cum sa fac sa ajung acolo. Ma puteti sfatui cum sa ajung acolo?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci cu autocarul ca e mai ieftin.
dar daca tu nu iti permiti un bilet de avion ce spanac faci acolo? dormi in parc? mananci lebede?

| mihai69 a răspuns:

Nu poți plăti în rate (poate doar la vreo agenție, dar per total, vei plăti mai mult).
Încearcă „din bucăți" cu aplicații de car sharing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Ai zis-o tu la mișto pe asta cu lebedele...dar la Viena niște țigani de la noi chiar au mâncat lebedelaughing)

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai de aia am si zis o, nu era la misto.