Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Care e trasatura pentru care iti iubesti cel mai mult jumatatea?

68 răspunsuri:
| LoVeYoUtO a răspuns:

Sa ma inteleaga sa ma sustina sa fie alaturid e mine in orice fac. sh sa ma iubeasca cum il iubesc si eu

| Alle99skumpika a răspuns:

Nu pot sa aleg pentru ca totul imi place la el

| ShyAttat_Danyel_1990 a răspuns:

Sufletul,bunatatea si putin aspectul fizic.(Nu conteaza asa de mult aspectul fizic cand are un suflet bun big grin)

| drogh a răspuns:

Ii iubesc caracterul si comportamentul. E atat de grijuliu si de bun.

| mona a răspuns:

Caracterul

| anghelniuta a răspuns:

Toate trasaturile le iubesc happy

| PatrickOscar a răspuns:

Caracterul!

| Isys a răspuns:

Relatia noastra se bazeaza pe prietenie, ma face mereu sa rad si imi este si frate, si iubit, si cel mai bun prieten. Mereu a fost langa mine si nu voi uita asta!

| c0cKaina a răspuns:

Pe scurt, totul e perfecta pentru mine.

| Costyy23 a răspuns:

Fgfgfggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg

| mariusice a răspuns:

Ea vorbeste eu ascult

| Iancu_Adrian_1980 a răspuns:

Totul

| DevinKing a răspuns:

Dorinta lui nestapanita de a manca urzici

| JaDiDaTa a răspuns:

Păi.wow de unde să încep. Aş spune ceva fix din inimă dar nu vreau să ziceşi că e copiat aşa că voi încerca să mă restrâng la mia puţine lucruri din lista imensă. Deci îl iubesc pentru că e motivul pentru care mă scol dimineaţa şi primul pe care îl văd. Îl iubesc pentru că nu îmi lasă mesaje lungi şi siropoase ( pentru că nu ştie să se exprime ) dar îl iubesc pentru cî ştie să îmi arate prin fapte ce simte. Îl iubesc pentru defectele lui pentru că acestea îl fac unic. Îl iubesc pentru că mă face întotdeauna să râd, să mă distrez. Să mă simt bine în preajma lui. Îl iubesc pentru că, chiar dacă suntem împreună, nu uită să îmi fie şi cel mai bun prieten. happy

| AleexNC a răspuns:

Caracterul, sufletul, tot. happy love struck

| iuuuliiiaaa a răspuns:

Loialitatea ♥

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...iubitul meu e un copac rolling on the floor)))

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Amuzamentul.

| KMaddieK a răspuns:

Caracter, apoi ochi si buze

| nutsa a răspuns:

Il iubesc pentru ca e al meu.E parte din tot ceea ce eu numesc sufletul si viata mea.Pentru ca el este omul meu - balsam, omul meu de suflet.Pentru ca noi vom fi acolo, unul pentru altul, indiferent de spatiu si timp.Pentru ca ochii lui sunt marginea lumii mele. Pentru ca el este barbatul, a carei mana vorbeste despre dragoste in timp ce mangaie, si a carei vorba, mangaie chiar si atunci cand suntem invaluiti in cea mai profunda tacere.

| lizzyluizacristina a răspuns:

Pt Ca E Sincer, e frumos, e bun si mai multe

| picard20 a răspuns:

Empatia

| IsabelaIssa a răspuns:

Are mai multe, printre care cele mai importante pentru mine: sinceritate, maturitate, calculat.

| puppyeyesss a răspuns:

Faptul ca stie sa asculte dar sa si discute orice, inainte de a se transforma intr-o problema...

| FURRIA a răspuns:

Simtul umorului

| RapBim a răspuns:

Simpatia tongue

| simona35 a răspuns:

Sinceritatea!winking

| ande06cata a răspuns:

Nu iubim o persoana pentru ca este perfecta (sau are anumite trasaturi), ci este perfecta (si are trasaturi bune) pentru ca o iubim! Deci as putea spune ca trasatura care imi place la jumatatea mea este: DRAGOSTEA!

| onasis1961 a răspuns:

Formele corpului!

| Seoul_Han_1979 a răspuns:

Este foarte sincera si zambitoare.