Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

Care e trasatura pentru care iti iubesti cel mai mult jumatatea?

68 răspunsuri:
| Maioru a răspuns:

Nu este o trasatura anume, o iubesc pentru ca asa o iubesc de 40 ani!

| Cătălin1309 a răspuns:

Sinceritatea.

| AleXanDrAaaAAAAaAAAaaLeXaaA a răspuns:

Iubesc totul la el:-incapatanarea și darzenia cu,care iși tratează responsabilitățile si promisiunile; -loialitatea și bunatatea sufletească de care da dovada strofocandu-se zilnic pentru ca noua sa ne fie bine; -faptul ca isi pune familia pe primul plan,de unde da dovada de iubire sincera; -ochii sai albastrii care imi soptesc in fiecare secunda un sincer si raspicat „Te Iubesc"; -Zambetul sau nepretuit atunci cand ma vede exact asa cum sunt eu cand deschid ochii dimineata,nemachiata sau atunci cand vede bucuria schitandu-se delicat pe fata celor mici.Să aleg o singura trasatura este la fel cu a alege un singur fulg sclipitor de nea sau o singura raza calda a soarelui. Iubesc toate trasaturile sale,atat de personalitate, cat si fizice, il iubesc pe el exact asa cum este, cu calitati si defecte, ca oricare dintre noi!

| TonyTny8 a răspuns:

Alunita de pe frunte. Dar adevarul este ca odata ce iti este iubita/iubit totul e perfect la el/ea ca doar na de aia il/o iubesti!

| White100 a răspuns:

De fapt trasaturile: fidel, responsabil, altruist şi sincer.

| RyDerxD a răspuns:

Sinceritatea.

| iiGalaxy a răspuns:

Sincer nu pot alege numai un cuvant pur si simplu el e viata mea

| LadyMm a răspuns:

Pur si simplu el e raul din viata mea, la care nu as putea renunta, e acel rau care imi face bine!