| TPU.ro a întrebat:

Ce sms romantic i-ai da jumatatii tale de Valentine's Day?

205 răspunsuri:
| Lov3Boy a răspuns:

Sa ii spui ca o iubesti nespus de mult si alte chesti siropoase... Fetelor le place sa fie si laudate sa nu uiti sa yi cumperi ceva frumos tongue

| milan9 a răspuns:

Esti cea mai frumoasa raza de lumina din ce a gasit privirea mea happy, esti intotdeauna jumatatea plina a paharului, esti ceea ce privesc in continuare si atunci cand inchid ochii... Te iubesc, happy

| Duucu a răspuns:

"Sunt însărcinată"

| Minea_Madalin_1995 a răspuns:

Ca este cea mai frumoasa persoana din lume si ca o iubesc mult iar ca si cadou un ursulet pufos si frumos

| Aninhha a răspuns:

Iubirea mea tu esti ingerul meu pazitor si fara tine nu pot trai sau respira. fara tine sunt nimic...tu ma ajuti sa ma ridic si sa cobor.dar si sa ma apar de dusmani...

| Justlikeme11 a răspuns:

Cel mai romantic! big grin I-as spune ca il iubesc mult, mult, mult si cat de fericita sunt langa el!

| faramatania a răspuns:

P.S. I Love You

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic nu este mai dulce decat iubirea, nimic mai puternic, mai inaltator, mai sensibil, mai placut, mai intreg sau mai bun, in cer si pe pamant.

| gaby5995 a răspuns:

Cand voi inchide ochii pentru totdeauna, tu sa-mi pecetluiesti buzele cu un sarut pentru a le incalzi, iar picioarele sa mi le acoperi cu petale albe de trandafiri si in par sa-mi prinzi trandafirul rosu al iubirii eterne ce va lumina chipul meu invaluit de tristetea mortii. Iar..., de vei zari o lacrima ce se va scurge pe obrazul meu palid sa stii ca e de ramas bun. Si cand pamantul imi va acoperi trupul care candva tu l-ai atins, sa-ti amintesti ca te-am iubit dintotdeuna sincer si acea iubire nu s-a stins, dar sa nu plangi, ca eu voi fi mereu cu tine, chiar daca doar numai in vise. Iar pe mormantul meu din florile ce mi le-ai adus sa scrii cuvantul:"FERICIRE", caci am simtit-o datorita tie si sa nu uiti ca TE IUBESC, CHIAR DACA NU MA SUNT.

| raduradu2014 a răspuns:

Sa iubesti nu e nimic, sa fii iubit e ceva, sa iubesti si sa fii iubit e TOTUL

| PedoBarbie a răspuns:

Nu i-aş da sms. Nu sărbătoresc această zi.

| caiboiul a răspuns:

La muti ani iubito te iub
esc mult

| Mariina_lx_1998 a răspuns:

Iubirea mea, nu iti pot exprima in cuvinte ce simt pentru tine, sper că până acum ti-am dovedit cat de mult te iubesc! Esti o persoana speciala pentru mine si vei ramane!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua!
Ce as scrie eu jumatatii mele, ar fi cam asa:
Dragostea e un munte pe care il urci razand si il cobori plangand. E o taina pe care indragostitii o ascund de frica lumii…. cand taina e descoperita dragostea se stinge ca un cliseu fotografic expus la lumina.
Iubitule drag...tu esti raza de soare ce-mi incalzeste diminetile si steaua ce-mi vegheaza noptile de-a pururi.
Voi inceta sa te iubesc abia atunci cand un pictor surd va reusi sa picteze sunetul produs de o petala de trandafir in caderea ei in oceanul de cristal sau... poate nici atunci!
Te iubesc!

| AirănMeidăn a răspuns:

Te iubesc. Vezi sa iei si niste paine cand vii acasa.

| Elena_Cristiana_1983 a răspuns:

Dragul meu, sa nu cumva sa uiti sa imi cumperi un cadou!

| chineze13 a răspuns:

Eu te ador iubite
si-adu-ti aminte, tu,
ca nu sunt doar cuvinte,
tu esti al meu atu!

fata de celelalte
si fata de oricine
tu esti a 8a parte
din lume, pentru mine!

te iubesc si nu uita
ca orice se va intampla
oricine-ar fi in viata mea
mereu mereu voi cauta
mirosul, parul, pielea ta!

| CannbalCorpse a răspuns:

Frigiderul meu n-are telefon...

| Denisa22Denisa22 a răspuns:

Am trecut prin bune, prin rele, prin saracie si bogatie, teama si curaj, dar nu ne-am ignorat unul pe celelat.Te iubesc!

| LoveSmiley a răspuns:

Pentru mine un simplu "te iubesc " este perfect

| Biancays a răspuns:

Esti ceeel mai buun iubit te iubesc asa mult si vreau sa ma casatoresc cu tine sa facem 20 de copii oh ba nu 30 :3 ah asta daca nu cumva imi iei ce ti-am zis.puppy dog eyes rolling on the floor)

| nikyutzatha a răspuns:

Pentru cea mai special persoana! te rog deschide usa. iar eu as fi acolo, as sarii in bratele lui, si l.as saruta!

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns (pentru Duucu):

Lol laughing

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Nimic... nimic... nimic. crying

| Darkness13 a răspuns:

" Draga tu,
Esti gratios ca o lebada, esti pomana de la biserica.
Esti esti cozonacul din noapte*, esti bomboana de pe coliva!
Te iubesc si te ador!
Cu drag,
eu
xoxo Hai pa!
Creator : colega mea
Scriitor :eu
P.S. Ea a spus cozonacul din lapte, dar eu am inteles ce se vede mai sus laughing)

| buium a răspuns:

Te Iubesc Foarte Mult :* :* :*, tu esti cea mai speciala persoana pentru mine :* :*

| albonifiras06 a răspuns:

Te iubesc din inima draga mea!

| contαbαndonαt a răspuns:

http://m.youtube.com/watch?v=NWTog43h138
Hai ca se potriveste in context :D

| drogh a răspuns:

As incepe asa:
Sincer, sunt coplesita de aceasta zi minunata in care pot s-o petrec alaturi de tine. In sfarsit a venit momentul in care putem iesi de sub umbra necazurilor si sa ne bucuram de faptul ca am ramas impreuna. Te iubesc enorm, ma simt cea mai norocoasa ca te-am castigat, nici daca jucam la loteria 6/49 nu aveam un premiu mai bun ca tine. Ador clipa in care ne intalnim. Nu simt numai fluturasi, ci o gradina intreaga zoologica. Imi provoci numai stari apasatoare dar care as vrea sa nu dispara niciodata. Cand ma iei in bratele tale, e ca si cum m-ai ridica la cer si am privi impreuna Universul si tot ce tine de misterul acestuia. Cat despre buzele tale, nu ma mai satur sa le sarut, sunt dulci si zemoase precum mierea. Si in seara asta, sa petrecem la clar de luna tinandu-ne de mana, lipiti unul de celalalt precum superglue de orice lucru, asteptand miezul noptii si apoi sa speram ca fructul iubirii noastre nu va fi otravit niciodata si ca Valentine's Day sa ne gaseasca si la anul tot la fel de indragostiti.

| CristinaCtC a răspuns:

''Te iubesc ''