| TPU.ro a întrebat:

Ce sms romantic i-ai da jumatatii tale de Valentine's Day?

205 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Un sms de adio ce frumos

| mgtow a răspuns:

Buna dimineata, azi avem multe de facut asa ca nu te grabi deloc in ceea ce faci pentru ca graba strica treaba dar vine si parte buna, cadoul.

| OnuOnulică a răspuns:

De cât să îi dau un sms mai bine o sun și vorbesc cu ea să ieșim în oraș...*** logic...

| neutrino a răspuns:

Un sms nu poate avea nimic romantic. Ce-i care sustin asa ceva se insala, nestiind ce inseamna practic, nici "jumatatea ta".

| mona a răspuns:

Din fericire nu obisnuim sa ne trimitem sms-uri [locuim sub acelasi acoperis]

| faramatania a răspuns:

P.S. I Love You

caramela
| caramela a răspuns:

Sa vina acasa de urgenta ca deja ii simt lipsalove struck

| milan9 a răspuns:

Esti cea mai frumoasa raza de lumina din ce a gasit privirea mea happy, esti intotdeauna jumatatea plina a paharului, esti ceea ce privesc in continuare si atunci cand inchid ochii... Te iubesc, happy

| FoundYouLover a răspuns (pentru milan9):

Noi nu suntem prea "siroposi", asa ca i-as spune ca mi-e dor de el sau ca-l iubesc.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

N-ai ajuns la mine inca?

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Hai in pat odata!

| sofisis a răspuns:

"Daca ar fi sa traiesc de 100 de ori, de 101 una ori te-as alege tot pe tine pentru a-mi petrece restul zilelor!"

| Lioana a răspuns:

Secret între mine și el. Nu vă spun.

| Dariusuu a răspuns:

Hai să ne iubim până nu mai putem.

Ce spui?

| AirănMeidăn a răspuns:

Te iubesc. Vezi sa iei si niste paine cand vii acasa.

| PedoBarbie a răspuns:

Nu i-aş da sms. Nu sărbătoresc această zi.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

"Nu ti-am cumparat cadou.Sarbatoarea asta e o prostie."

| positivity a răspuns:

„Dac' aş şti că m-aştepţi sub soare,
Că ne desparte-o noapte ca o mare,
Sub lună aş brăzda un an,
Spre tine un cer și un ocean.
Ieri e născut, sorbit e azi.
De două inimi un necaz."
E doar o zi ca oricare alta. E doar o altă zi în care am fost prinsă de privirea ta caldă.
Acum vrei să privești cerul împreună cu mine?

| LTAA a răspuns:

"Să speli vasele. Pup.''

| Duucu a răspuns:

"Sunt însărcinată"

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns (pentru Duucu):

Lol laughing

| MiruD a răspuns (pentru Duucu):

Cea mai frumoasa surpriza pentru el! laughing)

| IsabelaIssa a răspuns:

Pisoi, te iubesc! ♥

| Latinmoon a răspuns:

I love you very much, you're my life.

| drogh a răspuns:

As incepe asa:
Sincer, sunt coplesita de aceasta zi minunata in care pot s-o petrec alaturi de tine. In sfarsit a venit momentul in care putem iesi de sub umbra necazurilor si sa ne bucuram de faptul ca am ramas impreuna. Te iubesc enorm, ma simt cea mai norocoasa ca te-am castigat, nici daca jucam la loteria 6/49 nu aveam un premiu mai bun ca tine. Ador clipa in care ne intalnim. Nu simt numai fluturasi, ci o gradina intreaga zoologica. Imi provoci numai stari apasatoare dar care as vrea sa nu dispara niciodata. Cand ma iei in bratele tale, e ca si cum m-ai ridica la cer si am privi impreuna Universul si tot ce tine de misterul acestuia. Cat despre buzele tale, nu ma mai satur sa le sarut, sunt dulci si zemoase precum mierea. Si in seara asta, sa petrecem la clar de luna tinandu-ne de mana, lipiti unul de celalalt precum superglue de orice lucru, asteptand miezul noptii si apoi sa speram ca fructul iubirii noastre nu va fi otravit niciodata si ca Valentine's Day sa ne gaseasca si la anul tot la fel de indragostiti.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Ma fac ca uit laughing

| andrei1237 a răspuns:

Draga iubita,
Subsemnatul Indragostit, domiciliat in orasul Iubirea Mare, strada Fericirii, student in anul 1 la facultatea Stiinte ale Inimii, te rog a-mi aproba cererea de a fi Iubit, mentionez k aceasta imi este de neaparata nevoie si imi va folosi pe tot parcursul vietii, iar abilitatile mele ma recomanda pentru acest titlu.
iti multumesc anticipat si...te iubesc!

| andrei1237 a răspuns:

Draga iubita,
Subsemnatul Indragostit, domiciliat in orasul Iubirea Mare, strada Fericirii, student in anul 1 la facultatea Stiinte ale Inimii, te rog a-mi aproba cererea de a fi Iubit, mentionez ca aceasta imi este de neaparata nevoie si imi va folosi pe tot parcursul vietii, iar abilitatile mele ma recomanda pentru acest titlu.
Iti multumesc anticipat si te iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic nu este mai dulce decat iubirea, nimic mai puternic, mai inaltator, mai sensibil, mai placut, mai intreg sau mai bun, in cer si pe pamant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua!
Ce as scrie eu jumatatii mele, ar fi cam asa:
Dragostea e un munte pe care il urci razand si il cobori plangand. E o taina pe care indragostitii o ascund de frica lumii…. cand taina e descoperita dragostea se stinge ca un cliseu fotografic expus la lumina.
Iubitule drag...tu esti raza de soare ce-mi incalzeste diminetile si steaua ce-mi vegheaza noptile de-a pururi.
Voi inceta sa te iubesc abia atunci cand un pictor surd va reusi sa picteze sunetul produs de o petala de trandafir in caderea ei in oceanul de cristal sau... poate nici atunci!
Te iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre noi exista un ocean. Padurile si muntii ne despart. Nu sunt superman, dar da-mi o secunda si voi zbura peste mari si tari pentru a-ti trimite dragostea mea. Ai primit-o? ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P.S Iti voi darui o parte din mine, sunt insarcinata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un '' Te iubesc'' ar fi de ajuns, dacă te-ar iubi cu adevărat... ar şti asta.