| TPU.ro a întrebat:

Ce sms romantic i-ai da jumatatii tale de Valentine's Day?

205 răspunsuri:
| Miss009 a răspuns:

Intrebarea iubitei de Valentine's Day:
-Iubitule, de ce ma iubesti?
-Pentru ca esti adorabila.
-De ce sunt adorabila?
-Ca taci mereu! laughing))
Glumesc! Mesajul ar fi:
Never forget me and i will never forget you!

| Pufuleatzaxxx a răspuns:

Până la capătul lumii aş merge să te caut
De tine nimic nu ma poate desparţi
Aş trece peste şapte mări ca să ajung la tine
Până la capătul lumii te-aş urma
Oriunde ai fi te voi găsi
Nimic nu e mai important
Decât să fiu alături de tine
Cum să-mi imaginez viaţa asta fără dragostea ta
Dacă am nevoie de tine ca si de apa
M-ai distruge dacă ai inceta sa ma iubesti
Mi-ai provoca o rana mortala...

| SkyBlue a răspuns:

"Ador să-ți văd zâmbetul larg, râsul, vocea, tic-urile, ochii tăi căprui, îndreptați cu atenție și blândețe spre mine. câteodată pe furiș, dar observ și mă prefac că nu văd nimic. Roșesc inevitabil când ochii noștri se întâlnesc întâmplător, dar nu mă las și răspund cu un aer curajos înapoi... poate că mă crezi nebună, ciudată, aiurită, dar știu că ești un mare mincinos, îți ascunzi timiditatea după o mască.și poate asta mă face să te iubesc atât de mult. Hai să creem și alte momente frumoase, să fotografiem zâmbete de neuitat, hai să ne iubim până-n ultima clipă a vieții noastre. Te iubesc! puppy dog eyes "

| Vlad93 a răspuns:

Vreau să îti mărturisesc că tot ceea ce simt eu pentru tine este dragoste. Da, pînă la urmă am spus-o. Mă simt si eu uimit si coplesit de stările si trăirile care dau năvală în sufletul meu. Ceea ce simt nu pate fi descris în cuvinte, e prea intens, prea de neînteles pentru mine, care nu am simpit niciodată pînă acum asa ceva

| DarkOrbitMoon a răspuns:

"Nu ti-am cumparat cadou.Sarbatoarea asta e o prostie."

| IuseinLavinia a răspuns:

A iubi pe cineva e totul! Dragostea te face sa treci peste orice obstacol ce ti se pune in cale. Cand IUBESTI inseamna ca traiesti! :X:X:X

| IzabellaLove a răspuns:

Daca as avea la multi ani porcusorule! Ce mi-ai luat? laughing

| Anna1902 a răspuns:

Cam asa : Dragul meu iubitVreau sa stii ca sunt cea mai fericira ca te am langa mine.te iubesc enorm si ii multumesc bunului Dumnezeu ca mi-tea scos in cale cand nu mai aveam nici o speranta...Happy Valentine's my love love struck

| ByByEly a răspuns:

Chiar daca stiu ca nu esti acum langa mine sper sa stii ca pentru mine nu exista o alta zi a indragostitilor, decat ziua in care noi suntem fata in fata P.s. stiu ca ziua asta e maine deci de abia astept I LOVE YOU :*

| oana1 a răspuns:

Nu pot sa-ti spun acum ce vreau. Nu pot acum eu nu mai stau. Un singur lucru ti-l rostesc. E acel simplu TE IUBESC! "

| abc11 a răspuns:

Nu stiu acum, dar sigur ar fi unul foartee lund, dar cel mai importanat, unul sincerwinking

| Dariusuu a răspuns:

Hai să ne iubim până nu mai putem.

Ce spui?

| You_MyHeart_1990 a răspuns:

Mai mult decat inima, sufletul si dragostea mea nu am ce sa-ti dau...Te iubesc!

| Bucura_Andreea_1999 a răspuns:

Pai in primul rand i-as spune ca il iubesc foarte foarte mult si ca viata mea nu are sens fara el....si sa nu ma mai lase sa plec niciodata din bratele lui pentru ca inima mea ii apartine doar lui...si multe alte chestii din astea

| sofisis a răspuns:

"Daca ar fi sa traiesc de 100 de ori, de 101 una ori te-as alege tot pe tine pentru a-mi petrece restul zilelor!"

| Alexandra1104 a răspuns:

Vreau ca toate clipele si momentele speciale, toate implinirile jumatatilor noastre si intregului nostru YOU AND ME sa le petrecem impreuna si sa ne bucuram pana in apusul soareleui de ele. Vreau sa primesc cele mai tari vesti cand suntem impreuna. Momentele ce vor urma sunt de abia inceputul si vreau sa-ti spun prin asta, I LOVE YOU!

| anarox31 a răspuns:

Eu o sa ma uit la seriale, poate ma inspira

| Constantin_Andreea_1998 a răspuns:

Te iubesc esti tot ce am mai scump pe lumea aceasta! love struck
VTM te doresc non stop big grin happy

| 1999dia a răspuns:

Esti omul care ma face sa zambesc, omul care m-a invatat sa iubesc, care ma face sa ma simt cea mai speciala fata din lume! esti raza mea de speranta, care a aparut cand ma asteptam cel mai putin! tu insemni enorm pentru mine si esti tot ce mi-am putut dori vreodata! TE IUBESC!

| neutrino a răspuns:

Un sms nu poate avea nimic romantic. Ce-i care sustin asa ceva se insala, nestiind ce inseamna practic, nici "jumatatea ta".

| BlackAngel33 a răspuns:

''A mai venit o zi in care ne celebram relatia. o zi in care totul e permis, in care sa ne zambim pur si sa ne aratam cat de mult ne iubim. Sa lasam razele de soare sa ne invaluie cu atingerea lor si atmosfera placuta de iubire sa ne prinda in jocul ei firav. Te iubesc! ''

| justfreelove a răspuns:

Nu stiam ca ai nevoie de un pretext ca sa ii dai un mesaj romantic iubitei. "Ma gandesc la tine". cred ca este suficient.

| justfreelove a răspuns (pentru gaby5995):

NIMENI nu sta sa citeasca shogunu tau insirat pe 5 sms-uri laughing

| Bluey a răspuns:

Nu as da vreun sms ci doar i-as face o surpriza persoanei dragi :3

| R3laXaTT a răspuns:

Te iubesc din suflet si esti tot ce am mai scump

| negAt1we a răspuns:

Eu cred ca aceasta e zi e o zi obisnuita.E mult mai bine sa-i zici persoanei iubite in fiecare zi ca o iubesti si sa cuceresti decit intr-o zi speciala.

| CrinaCorban a răspuns:

Nu stiu. Poate ca daca as avea o jumatate i-as trimite un mesaj cu "Te iubesc" sau nu stiu. Ceva in genul ^_^

| VOXaware a răspuns:

De Valentine's Day eu nu as da un sms romantic, i-as face o vizita cu un buchet de flori, o felicitare si un sarut, sms-urile sunt mereu aceleasi,, Esti floarea vietii mele" sau,, Te iubesc nespus dragostea mea".
Daca dragostea este atat de mare intre doua persoane, sa se vada, nu prin mesaje.
Oricum, chiar daca nu sunt sigur ca o sa fac asa ceva, mesajul meu ar fi :
" Ochii mei, dragostea mea, nu stiu cat poate sa iubeasca un om, nu vreau sa incerc sa ma opresc acum. Dumnezeu si toata lumea a afle ca, dintre toate fetele din lume, nici una nu este ca tine, atat de frumoasa, eleganta si, mai ales, iubitoare, si esti a mea, Te iubesc!"

| NeyyMar11 a răspuns:

Iubit-o hai Noaptea asta sa nu dormim laughing

| DenyBuby a răspuns:

Pai,*jumatatea* mea nu mai exista, a existat mai mult de 3 ani -_- ne-am iubit si chiar daca ne-am iubit si inca o iubesc lui nu ii pasa deci...