Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

In ce vacanta extravaganta ti-ai duce jumatatea ca sa-ti arati dragostea?

158 răspunsuri:
| YumiSukinanda a răspuns:

In dubai

| PVAAVU a răspuns:

In locul in care si-a dorit mereu sa mearga+locul in care am vrut eu mereu sa merg+orasul lunilor de miere.

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Iubitul luI Skillz: Mi-as duce iubita in Ibiza, unde m-as pune in genunchi in fata tuturor cu 101 de trandafiri, unde 100 naturali si unul artificial. De ce? Pentru ca toti se vor ofilii, mai putin unul. Acela va fi dragostea noastra.

| Ensiferum a răspuns:

In Thailanda!

| VirusS97 a răspuns:

La mare, oriunde să fie la mare

| justfreelove a răspuns:

Hawaii ..pentru ca daca face fite imi aleg alta de pe plaja big grin

| senstein a răspuns:

Acapulco

| rabbit2014 a răspuns:

Eu cu El locuim in Paris de 3 ani, si azi de ziua indragostitilor o sa ne plimbam cu iahtul, se inchiriaza pe jumate de ora si pe ora, dar visul meu este in Dubai, macar o zi

| dryft3r a răspuns:

La Paris sau Hawaii.

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Hei TPU ♥
Eu as merge in Paris♥. Este orasul dragostei, iar plimbarile romantice de seara, pe strazile Parisului sunt ceva de vis. big grin

| SlenderWomen a răspuns:

In insula Malta

| MysticWayz a răspuns:

O vacanţă în Insulele Maldive, arhipeleagul fiind ca un puzzle de coral din peste 1000 de insule, înconjurate de ape limpezi de culoarea turcoazului.

| 010123 a răspuns:

La Paris, orasul luminilor si al iubirii.

| IoanaSorina a răspuns:

Pariss blushing E un fel, orasul dragostei >big grin

| Rubyrubyy a răspuns:

In Londra la Paris in orase mai mari sau in muzee...

| SookiexD a răspuns:

Pe o insula privata big grin bronz, fructe tropicale etc big grin

| DunkelheitBu a răspuns:

Da' ce sunt eu? Miliardar? Daca vrea sa se duca sa munceasca si hai in vacanta. In bucatarie nu-i mai place.

| NoOneCanStopDeth a răspuns:

Cred ca intr-o statiune turistica din Somalia laughing))))

| Crocodilul01 a răspuns:

Pana la frigider si sa ii zic : "Baby, Nutella time!" laughing

| CristinaCtC a răspuns:

In Veronala balconul Julietei si in Paris!

| AndreiPiticu99 a răspuns:

As duce-o Intr-o calatorie cu pluta pe Dunarebig grin

| ElleElenaElle a răspuns:

La Paris.

| ριтιкaa1998 a răspuns:

Jamaica happy

| DarkJoice a răspuns:

Probabil l-aș duce la Paris.

| Painkeeper a răspuns:

Oriunde as fi cu persoana pe caree o iubesc ar fi minunat! Cred ca as prefera un loc izolat in care sa fim doar noi doi, oricum, chiar daca am fi in mijlocul strazii pentru mine tot el ar fi singura persoana pe care o vad.

| dragonladyflame a răspuns:

Undeva in Asia estica, o calatorie in care sa ne punem in valoare relatia si sa desoperim lucruri noi.

| deny2002 a răspuns:

In Paris sau in Verona

| Miiku a răspuns:

As cumpara o stea, as denumio dupa numele ei si am pleca cu o racheta. love struck

| loveisfreedom a răspuns:

Pe o plaja in Hawaii

| FURRIA a răspuns:

Paris