Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

In ce vacanta extravaganta ti-ai duce jumatatea ca sa-ti arati dragostea?

158 răspunsuri:
| Elly94sweet a răspuns:

Las Vegas!

| IuseinLavinia a răspuns:

Paris- orasul iubirii! :X CLAR!

| nutsa a răspuns:

In Noua Zeelanda. Este visul lui de mic copil, pe care as vrea sa i-l pot indeplini.

| xBlackUndergroundx a răspuns:

In Insulele Maldive

| JustArmy a răspuns:

Plimbare prin Marele Canion urmata de o serie de acrobatii cu avionul prin acele rape iar in timpul unei ranversari apropiindu-ma de o stanca cu viteza de 200km/h i-as declara dragoste eterna.

| anitza2000 a răspuns:

La munte, oriunde, iarna pentru ca stiu cat de mult isi doreste sa se dea cu snowboard-ul big grin

| DariaHàhaa a răspuns:

Cred ca in Dubai. Este foarte frumos si am mai fost acolo cu parintii mei 2 ani la rand!

| Mariiuta a răspuns:

In Dubai

| BeautifulAngel a răspuns:

In Hawaii

| JokerMato a răspuns:

Trebuie neapărat vacanţe extra-extravagante pentru a arăta cât de mult iubeşti pe cineva? Nu prea cred.

| Androphyla a răspuns:

Mi-as duce jumatatea undeva pe o plaja exotica, sa stam in baldachine si sa ne relaxam.

| Simonika1264 a răspuns:

La Paris sau Milano

| nicoalina a răspuns:

În Maldive

| marinela92 a răspuns:

Intr.o jungla, suntem 2 salbatici nebuni unul dupa altul :3

| StefanMV a răspuns:

Daca as putea as duce-o intr-o calatorie prin lume si i-as arata cele mai frumoase privelisti din diferite parti ca de exemplu Turnul Efel, Marele Canion...

| Sexxy a răspuns:

Undeva pe o insula exotica, numai noi doi si iubirea, inconjurati de simplitatea naturii

| Camytza2003 a răspuns:

La Paris

| Bog312 a răspuns:

In insulele Caraibe.

| Soltuz_Codrin_1994 a răspuns:

De Varahee hee))

| oannapg a răspuns:

Pentru a-mi arăta neapărat dragostea trebuie să-mi duc "jumătatea" într-o vacanță extravagantă?
Presupun că vacanța ar consta în înconjurul lumii.

| Darius_Ionescu_1993 a răspuns:

Ca sa ne permitem ceva extravagant, ar trebui sa avem salarii bune!
In Romania iti permiti doar vacante modeste, deci as duce-o unde ar vrea ea in functie de bugetul nostru!
Un loc bun ar fi la Sighisoara vre'o cateva zile!

| Alexutzu_Alex_1980 a răspuns:

Paris

| serenavand a răspuns:

I-as face o excursie prin orasele cu amintirea dragostei eterne cum ar fi Paris sau Roma, Venetia.

| mariaxmaria a răspuns:

Pai In Paris ( fiind orasul iubirii) sau in Dubai.

| iuliaa9974 a răspuns:

New York

| ZAXELS a răspuns:

In vulcan laughing

| napolitaneee a răspuns:

In camera mea. laughing))) glumesc.La Paris cu siguranta

| lizzyluizacristina a răspuns:

In Paris Si Sa Dormim O Noapte Acolo Sus Cu O Cina Romantica

| LightOfDeath a răspuns:

Intr-un loc in care chair si-ar dori sa petreaca o vacanta! Nu ar trebui sa fie neaparat extravagant! Ar trebui sa fie locul in care si-ar dori cel mai mutl sa mearga! (si posibil din punct de vedere material) Londra, Paris, Venetia si chiar si anumite locuri din Romania!

| daniela4853 a răspuns:

In Paris, in Londra, in NY... orasele mele preferate laughing) sincer acolo as merge eu