| MagiicGirlI a întrebat:

Daca ati avea ocazia sa va duceti intr-o vacanta unde v-ati duce?

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aici, fără discuții:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Burj_al-Arab
Pa, pa.

| xClementine a răspuns:

In savana africana, oricand!

| thegatekeeper a răspuns:

Daca ar fi sa aleg un loc din Romania, ar fi undeva la munte sau intr-unul dintre orasele: Cluj-Napoca, Sibiu, Brasov, Sighisoara sau Timisoara.
Daca as avea posibilitatea sa merg undeva in afara, atunci prima destinatie pe care as alege-o ar fi Scandinavia (mi-ar placea sa vizitez in special Norvegia si/ sau Suedia).

| alinutz33311 a răspuns:

Dubai la Abuk' al Arab'

| Dariusuu a răspuns:

Italia ( Roma).

Cred că ar fi vacanța perfectă.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Intr-un loc linistit, unde nu ma cunoaste nimeni, aer curat si priveliste frumoasa.
http://2.bp.blogspot.com/......CN7338.JPG

| Florincrap a răspuns:

In inima muntilor Alpi,intr-un orasel cochet,numit Bregenz,in Austria,unde Rinul se varsa in lacul Boden (Konstanz), unde Zurich, Munchen, Vaduz, Milano sunt la o aruncatura de bat (Zurich-~250 km, Munchen-~250 km, Vaduz-~50 km, Milano~450 km), fata de capitala Viena (~700 km). Unde poti intr-o zi sa "gusti" din 3 culturi:elvetiana,germana, austriaca!, unde poti vedea una din cele mai mici tari din lume (Liechtenstein), unde iarna poti schia pe renumitele partii de la Ischgl, unde poti ajunge in 10 ore la Paris (~1000 km, pe autostrada), si in 14 la Londra (~1500 km, pe autostrada, folosind tunelul care leaga Franta de Anglia), unde in 20 ore esti deja la Stockholm (~2000 km, pe autostrada), unde plajele grecesti sunt la ~15 ore (~1500 km), si se merge, bineinteles, pe autostrada, la Barcelona in ~20 ore, iar in tara noastra, in 20 ore (din pacate).

| Ƨirenia a răspuns:

Hawaii

| Blackyuu a răspuns:

Sa fie ceva gratis sau sa am eu o gramada de banii sunt sigura as pleca in Japonia.

| Barbie69 a răspuns:

La mare in GRECIA :* am auzit ca e super misto

| Toti2013 a răspuns:

Nicaieri

| pisiiiiii a răspuns:

La mare!

| 12UFFY a răspuns:

Shanghai

| justnicko a răspuns:

In India :d.

| CosminShiAtAt a răspuns:

Grecia

| JessicaErika29 a răspuns:

Italia folri s cauti

| b0b0lliNNo a răspuns:

Amsterdam :*