Întrebare recomandată | TPU.ro a întrebat:

In ce vacanta extravaganta ti-ai duce jumatatea ca sa-ti arati dragostea?

158 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

In Venetia, sa vada canalele de apa si apoi la Verona, sa vedem balconul Julietei, la vara poate.

| Serban_Ana_Maria_1999 a răspuns:

La Paris... orasul dragostei.

| KyLogan a răspuns:

Da

| neutrino a răspuns:

Sus pe deal, e o casa...

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Podul Minciunilor - Sibiu.

| mona a răspuns:

In Dubai

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
În excursie la Roma.
Pa!

| dragodana a răspuns:

L-as duce in Bahamas, sa stam intr-un bungalou din care poti iesi direct pe plaja.Apa azurie a oceanului, sunt sigura, imi va da idei romantice.

| Darius_Ionescu_1993 a răspuns:

Ca sa ne permitem ceva extravagant, ar trebui sa avem salarii bune!
In Romania iti permiti doar vacante modeste, deci as duce-o unde ar vrea ea in functie de bugetul nostru!
Un loc bun ar fi la Sighisoara vre'o cateva zile!

| GreenBug a răspuns:

Orasul Mozart, Salzburg, Austria
big grin

| wolder a răspuns (pentru Awesom):

Le-am vazut pe ambele. sunt dragute si romantice. dar iti recomand neaparat s-o plimbi cu gondola.

| JustArmy a răspuns:

Plimbare prin Marele Canion urmata de o serie de acrobatii cu avionul prin acele rape iar in timpul unei ranversari apropiindu-ma de o stanca cu viteza de 200km/h i-as declara dragoste eterna.

| ByByEly a răspuns:

In turul lumi pentru a ne bucura impreuna de tot ce are lumea frumos

| faramatania a răspuns:

Portofino ar fi perfect, dar și Ibiza e ok.

| sofisis a răspuns:

Pe o insula privata.

| fataduuulce a răspuns:

Buna,l-as duce in Haway!

| Muresan_Denisa_1990 a răspuns:

Paris

| MiruD a răspuns:

Paris!

| AnnaMariaDanielaNicoletaa a răspuns:

O vacanta prin toata lumea love struck

| IsabelaIssa a răspuns:

Marieta- Mexic! ♥

| Valentyna_Elena_1991 a răspuns:

Praga sau Dubai!

| ana72 a răspuns:

In primul rad in Paris si in al doi-lea rand unde stiu ca isi doreste cel mai mult.

| mariaxmaria a răspuns:

Pai In Paris ( fiind orasul iubirii) sau in Dubai.

| Chiriac_Robert_Andrei_1988 a răspuns:

Venetia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Polul Nord "uite fa! ai fost rece cu mine, acum a venit si randul meu!"

| ladynicoleta12 a răspuns:

Cred ca am pleca intr-o vacanta pe o insula exotica!

| Haosen a răspuns:

Păi, cred că in Paris, fiind "oraşul dragostei" eu zic că ar merge perfect.
Ori pe o insulă, doar noi doi, câteva zile.

| NoOneCanStopDeth a răspuns:

Cred ca intr-o statiune turistica din Somalia laughing))))

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Hei TPU ♥
Eu as merge in Paris♥. Este orasul dragostei, iar plimbarile romantice de seara, pe strazile Parisului sunt ceva de vis. big grin

| mgtow a răspuns:

Cred ca in Moscova - Rusia, ma tot atrage atentia sa merg acolo, nu ar fi rau.