| anonim_4396 a întrebat:

Cum va arati dragostea pentru cineva? happy

4 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Cum o arat nu stiu dar cum se manifesta da. Vibrand.

| Alisa a răspuns:

Fiindu-i alaturi si la bine si la greu, o ajut cu sfaturi, sunt mereu acolo cand are nevoie de mine si cand nu are nevoie sunt tot acolo, ii zambesc, o ajut sa zambeasca si ii dau incredere ca poate sa treaca peste tot, ii ofer sprijinul meu neconditionat.
Bineinteles ca toate astea le fac daca stiu ca persoana respectiva merita si ma iubeste la fel.

| Juliana a răspuns:

Zambind pentru aceea persoana.aratandu'i ca sunt fericita ca e alaturi de minebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie cand imi place de un baiat [ceea ce se intampla FOARTE rar] ii caut id-ul si cand imi da accept eu incep sa-l iau la misto, pentru ca sunt pera timida si nu stiu ce altceva sa fac. apoi cand se enerveaza, ne certam [la cum injur eu imi da si ignorwhistling] si cam atat. apoi imi vine mintea la cap.straight face