| feefy a întrebat:

am luat de la veterinar o solutie pentru gandaci
vreau so folosesc in casa
solutia se numeste ca-othrine sc 25
a mai folosit cineva?
e buna?
ma afecteaza daca stau in casa dupa ce il pulverizez?
mai multe detalii va rog
multumesc.

3 răspunsuri:
| anoni a răspuns:

Si eu am folosit,nu te afecteaza,este foarte buna si isi face efectul aproape instantaneu
daca il folosesti exact unde trebuie, unde sunt gandaci ca sa-i distruga
deci sa nu-ti faci griji, poti sa stai linistit(a) in casa fara sa te afecteze
sper ca ti-am fost de ajutor happy

| metalman a răspuns:

Salut, am folosit dar nu de acest fel, oricum te sfatui sa pulveriziezi in mai multe lokuri si sa iewsi afara pe vreo 1-2 ore, ca sa ase evapore gazul cela toxic., Funda?

| rocky_2741 a răspuns:

Stai linistita am folosit de mi de ori si u pateti nimic este una din cele mai bune solutii anti gandaci in plus nu te afecteaza in nicun fel.
trebuie bulberizat in locurile ubde ai vazut gandaci deoarece ei au tendinta sa o ia pe acelasi deum. funda?