| Kameleonu a întrebat:

TPU AM NEVOIE DE AJUTORUL VOSTRU!

De o saptamana de cand vecini de sub mine au facut ceva gauri in pereti si au schimbat caloriferele am gandaci de bucatarie in baie si in bucatarie, am stropid cu K-Othrine 25 Flow si nimic, Solutie de colorado Calypso si nimic, parca sunt tot mai multi si mai mari. Exista alta solutie in afara de a astupa toate gaurile si de a muta mobila si toate lucrurile pe care le-am citit pe alte site-uri? Cu curatenia nu am probleme...

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Aroxol face minuni happy

| tsal24 a răspuns:

Daca au fugit de la vecini pentru ca au dat cateva gauri in perete fa si tu la fel, poate merge.