| feefy a întrebat:

Buna
am luat de la veterinar o solutie pentru gandaci
vreau so folosesc in casa
solutia se numeste ca-othrine sc 25
a mai folosit cineva?
e buna?
ma afecteaza daca stau in casa dupa ce il pulverizez?
mai multe detalii va rog
multumesc

Răspuns Câştigător
| mami a răspuns:

Nicu - gandacilor nu le place doar in locuintza de la etajul 10 ci se simt ca in hotel de 5 stele si in grajd cotetzuri si cocini
astfel si la farmaciile veterinare se gasesc de cumparat produse anti gandaci
iar produsul achizitzionat de feefy este un produs care se foloseste in toate incaperile, magazii, scoli etc unde apar gandaci

3 răspunsuri:
| mami a răspuns:

cauta cu google.ro - K- othrine sc 25 si citeste
acolo scrie cum si unde se foloseste si gradul de toxicitate
nu te afecteaza daca stai in casa

| mami a răspuns:

-Nicu _
iar eu am luat de la veterinar fermoare
nu conteaza de la cine ai achizitzionat un produs
nu mai fi asa tzifnos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu am luat de la ginecilog o solutie pentru gandaci, ce treaba are veterinarul cu gandacii?