| Corinus_Cori_2001 a întrebat:

As vrea sa fac cateva jucarii din materiale refolosibile,dar imaginatia mea nu e dezvoltata.Ceva simplu,din :plastic,lemn, carton si altele. Funda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| ghearadada a răspuns:

Poti face o papusa din plastic si un servetel cusut in forma de rochie
Mult Noroc

| Corinus_Cori_2001 explică (pentru ghearadada):

Mersi,ambele raspunsuri sunt bune, nu pot da funda, ma ajuta ambele /

3 răspunsuri:
| Mykymu a răspuns:

Niste masinute din lemn, masti din carton... Porneste ceva si o sa dezvolti ceva nou pe parcurs...

| LifeIsSimple a răspuns:

Uite la ce m-am gandit eu sa fac, de doua luni incoace: https://www.teeny.ro/......f500-.html
Jucarii de lemn, in special sa incep cu masinute. Pentru aceasta e nevoie de un router cnc care isi face treaba. E o investitie dar se pare ca aceste jucarii vor castiga teren in detrimentul jucariilor din plastic.