| aniohetova a întrebat:

As vrea sa fac si eu ceva de genu. voluntariat.Sau ceva cu care sa ajut pe cineva. Sa dau niste biletele pe strada. Sa strang niste fonduri pentru copii bolnavi. Orice ceva. Sa ma implic in ceva.Sa fac sondaje de opinie.Ma puteti ajuta si pe mine? Cum pot face asta? Daca e cineva care se ocupa cu asa ceva, ma poate ajuta si pe mine cu niste informatii sau orice altceva ce imi este de folos? Multumesc happy

6 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Nu vrei mai bine la promoție pe hipermarketuri? Si mai faci și un ban. Ce părere ai?

| BRG a răspuns:

Sărut mîna a m primit răspunsul tău, și dacă ești interesată de promoții o să ți trimit mai tîrziu ceva numere se telefon, unde poți suna săî întrebi, dar de obicei la poromoții se stă în picioare mult și în pantofi cu toc, reziști, pe tocuri? Este și pauză de juma de oră să te odihnești, fetele la promoție(acum depinde de promoție) sînt plătite super bine, sînt promoții care durează și 2 săptămîni, de unde ești? Sper că nu te superi dacă te întreb ce vîrstă ai și ce înălțime? Mulțumesc pentru răspuns, o zi frumoasă, și mai pe seară revin cu un mail cu ceva numere de telefon, pentru promoții, vezi că unele chiar de luna viitoare încep, mai ales în cora pantelimon.

| BRG a răspuns:

Sărut mîna chiar vrei să te angajezi ca promoteriță? scuze că nu ți am trimis numerele de telefon, sper ca săptăpmîna asta să le obțin, sînt la o vecină, de-a mea, dar nu a m dat de ea nu era acasă, sînt reprezentant avon, vrei ceva? O seară frumoasă ți doresc.

| octavianpas a răspuns:

Contacteaza o fundatie de genul:Salvati copiii!, Crucea rosie etc.

| madalina_8123 a răspuns:

Voluntariatul nu iti aduce foloase financiare, insa iti poate face un Cv de exceptie. Cauta o organizatie cat mai serioasa la tine in localitate care sa activeze intr-un domeniu care sa-ti placa tie si contacteaz-o. Organizatia respectiva te va primi cu bratele deschise. Voluntariatul iti aduce prieteni, satisfactie personala si multa experienta, ceea ce te va ajuta in gasirea unui job cat mai bun in viitor. Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

eu sunt corina am o intrebare pentru tine cu ce pot sa te ajut?