| sasha1265 a întrebat:

Eu si clasa mea facem parte din proiectul tara lui Andrei. Castigatorii vor primi o tabara. Cine doreste sa ne voteze pe link-ul http://scoala.taraluiandrei.ro/proiect/aparatorii-naturi i/ (dupa ce ai dat pe voteaza, verifica-ti emailul si valideaza votul) primeste funda:)

Răspuns Câştigător
| Cici4Mici a răspuns:

Am votat.Bine faceti ca vreti sa aparati natura de poluare.Succes in continuare!

3 răspunsuri:
| Raphael a răspuns:

Am votat si chiar ma bucur! Pentru mine si pentru tara asta! Nu e totul pierdut.

| sabrisabrinuta a răspuns:

Am dat vot.

| sasha1265 explică:

Va multumesc! V-am dat vot la toti, dar i-am dat funda lui Alinutza pentru ca a fost putin mai rapidawinking