| LoOvE a întrebat:

Eu si clasa mea facem parte din proiectul tara lui Andrei. Castigatorii vor primi o tabara. Cine doreste sa ne voteze pe link-ul http://scoala.taraluiandrei.ro/proiect/clubul-eco-chimis tilor/ (dupa ce ai dat pe voteaza, verifica-ti emailul si valideaza votul) primeste funda:)

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mi-am bagat mail-ul acolo.
acum astept sa primesc mesajul happy

sper ca te-am ajutat happy

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Da, gata, am votat happy.

| DownAnima a răspuns:

Nu prea se merita un vot sincer... deoarece pozele nu sunt foarte credibile si nu se vede cat la % faceti cu suflet asta... app si noi facem parte din Scoala Lui andrei dar la Ecologice am inteles big grin

| Adutza_1444 a răspuns:

Te votez eu!{fundita?}