| anonim_4396 a întrebat:

Va rog votati-ne pe mine si pe echipa mea la scoala lui andrei! asa vom avea sansa sa castigam o tabara...va rog.sunteti cei mai ca-lumea daca ne votati.si nu dureaza mai mult de un minut! Va roog
http://scoala.taraluiandrei.ro/proiect/vreau-sa-evadez/. ..asta e proiectul nostru hai sa ne votezi.nu fi rau/rea! dar sa nu uiti dupa ce ai apasat voteaza trebuie sa intri pe mail sa confirmi votul...:*:*:*! Imediat o sa adauge doamna si pozele si filmarile pe care le-am facut! sper sa fim convingatori! Meritam chiar daca suntem de la mîrșa si. e pe o tara intrega, si e aproape logic ca bucurestiul va castiga, noi avem sperante! plss

Răspuns Câştigător
| LemonCandy a răspuns:

Am votat. Funda? te roog puppy dog eyes