| Andruta99 a întrebat:

Buna! Nepoata mea vrea sa intre voluntar la SMURD, trebuie sa trimita un mail catre Institutie in care explica de ce vrea sa faca acest lucru, cu ce o poate ajuta pe viitor, etc. Este eleva ultimul an la asistenti medicali generalisti si vrea sa faca practica intensiv.
Mie nu imi permite timpul sa o ajut, asa ca apelez la voi.

Va multumesc!
Zi buna!

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Apelezi la noi ca să ce?

Răspuns utilizator avertizat
| Sophieka a răspuns:

Pai si de ce nu intreaba pe cei unde face practica? Unde e creierul?

| Dandiiiiiiii a răspuns:

Si noi ce sa facem? Sa ghicim de ce vrea sa faca acest lucru? Ea, fiind eleva la un liceu sanitar nu stie de ce-l face?

| MikaelPekaric a răspuns:

Poate sa facă voluntariat și la Ambulanța, este posibil sa fie mai flexibile criteriile și sa învețe mai multe.