| anonim_4396 a întrebat:

Împreună cu o altă persoană doresc sa desfășor activitati frecvente de voluntariat pentru copii internați într-un spital.
Acum, cum credeti ca am putea sa le aducem zâmbetul pe buze, să uite pentru ce se afla acolo si să se distreze câteva minute?
Mentionez ca nu dispunem de foarte mulți bani pentru diverse costumații.
M-am gândit să cumpărăm costumele lui Minnie si Mickey mouse dar ambele costa in jur de 3000 lei si nu ne permitem.
Ma gândeam si la o sponsorizare pentru achiziționarea costumelor. Aveti idee dacă ne-ar putea ajuta cineva?
Va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Anonim1a1 a răspuns:

Eu zic ca mai bine decat sa dati atatia bani pe micky si mini, mai bine ati vorbi acolo cu un reprezentant sa faceti un fel de mini petrecere cu baloane suc prajituri si de acei banuti sa le luati la fiecare cate un cadou.Si ideea cu miki e interesanta dar de bani aia mai bine le luati cate o juacrie care le ramane. In ceea ce priveste sponsorizarea, depinde si de zona poate puteti vorbi cu primarul...