| Ligiasiursus1 a întrebat:

Bună.
Sunt coordonator la o asociație și in fiecare luna organizam câte un eveniment caritabil (seara de film, karaoke, party, etc.).In luna lui Decembrie trebuie sa organizez un alt eveniment. O idee de un eveniment cu tematica de Crăciun sau orice?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Deși NU ințeleg ce e "caritabil" in a desfășura seara de film, karaoke, party etc. incearcă și tu de crăciun să fii mai bun :
- întâi că durează numai o zi și deci nu e greu
- apoi poate faceți și voi o colectă de bani/alimente/haine pentru cei bătuți de soartă

... știi ce zic?

| Standt a răspuns:

Cand in decembrie? Poti face un concurs de sf. Neculai. E mai amuzant.