| PhyteX a întrebat:

Salut, am nevoie de o idee de eveniment caritabil...
Pentru voluntariat..

3 răspunsuri:
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Poti strange hainute, jucarii, diverse obiecte folositoare pentru copiii necajiti, fara vreo prosibilitate materiala. Sau mai poti darui mancare gratis unor batrani parasiti, si neputinciosi, ar fi ceva foarte frumos.

Sper ca te-am ajutat!

| PhyteX explică (pentru Surtulecs):

Pai trebuie o idee care sa adune sponsorizarii si sa fie donati la o fundatie de copii nevoiasi. asta a mai fost.

| PhyteX explică (pentru Surtulecs):

A mai fost, si trebuie adunate sponsorizarii si donate la o fundatie de copii nevoiasi.