| Alexut22 a întrebat:

Sunt interesat daca exista un fel de program de voluntariat la SMURD in orasul Brasov, dar pentru persoane cu varsta sub 18 ani. Am 16 ani, si am fost la alte organizatii medicale in trecut. Daca puteti sa imi oferiti mai multe informatii, ar fi super. Va multumesc.

1 răspuns:
| AlexaAlecutza a răspuns:

Buna! In fiecare oras exista voluntariat la smurd si eu am o prietena care a facut voluntariat la 17 ani. Trebuie sa te interesezi la spital, poate sa vorbesti cu seful spitalului. Mult succes!