| Micuta231 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare pentru voi as vrea sa imi amenajez gradina cu ornamente facute manual. Aveti vreao idee ( as vrea site-uri sau idei inventate de voi cu materiale ) ......PS cele mai multe idei bune primeste funda

2 răspunsuri:
| denisadr a răspuns:

Poti face cateva inventii din CD-uri, casute de pasarele, plantezi cativa copacei, faci si cativa din deseuri precum rolele de la hartia igienica crengi de la pomi si ii pictezi. Fundita?

| sclipicilaurazanaprintesa a răspuns:

Poti face casute de pasarele si ghivece imletite din bambus sau trestie, sa plantezi copaci, pungulite de transport de ghivece di hartie sau plastic, snur si sa le pictezi.