| AndreeaBianca24 a întrebat:

Buna!:*Aveti idee de ornamente din baloane pentru majorat? Sa nu fie 18 din baloane pentru ca asta face toata lumea, as vrea ceva nu stiu nici eu celaughingdar sa fie mai diferit.Astept idei.

2 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Ai putea sa iei multe baloane, sa le lipesti sa faci un "La multi ani" mare de tot, ce parere ai?

| AndreeaBianca24 explică (pentru Darius392):

E o idee buna, dar o sa ocupe destul loc si as fi vrut ceva nu stiu sa nu fie neaparat legat de zi de nasterelaughing)Nu stiu daca intelegi. Oirucm, multumesc pentru idee:*