| Adrianaioanaaa a întrebat:

Aveti idei de proiecte de voluntariat mai unice si mai interenate. ceva gen activitate in centru cu oameni

3 răspunsuri:
| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Poti gasi idei de proiecte pe salvaticopiii.ro

| Maiuta a răspuns:

Nu stiu daca e tocmai la ce te gandesti tu, dar am o idee. exista acest proiect numit "free hugs"in care, evident, iei kumea la imbratisat pentru a-i face fericiti si a le arata ca trebuie sa fim mai prietenosi, se organizeaza in grupuri de minim 5 persoane dar nu e o regula si mergem de obicei cu pancartele prin parc...eu am facut asta cu prietenele mele si a fost foarte tare, am primis gogosi gratis, etc. laughing) incearca

| ClaudiaFlip a răspuns:

Poti sa faci voluntariat la Hospice Casa Sperantei. Eu fac asta si iti spun ca sunt niste oameni minunati!
Poti cauta pe inernet :* Merita sa incerci!